Sportservice OÜ logo
Firmast Teenused Tehtud tööd Müügitingimused Kontakt
Sportservice OÜ logo
Discgolf Fitness Füsioteraapia Kergejõustik Mänguline Meeskonnasport Muu Reketisport Spordirajatistele Välimööbel Välisport Veesport Võimlemine Võitlussport

Müügitingimused

Veebipoe SPORTSERVICE.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Sportservice, (registrikood 10329675), asukohaga Juubelitammede tee 7, Saku, Harjumaa.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo


Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Juhul kui hinda pole kuvatud, tuleb selle toote hinnna teadasaamiseks esitada eraldi päring. Hindadele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise maksumus sõltub mahalaadimise asukohast, kättetoimetamise viisist, ostetava kauba kaalust ja mõõtudest. Kättetoimetamise maksumus kuvatakse ostjale pakkumuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.


Pakkumuse tellimuse vormistamine


Kauba pakkumuse (edaspidi „pakkumuse“) tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted päringukorvi. Pakkumuse tellimise vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel saadab Sportservice OÜ kliendile pakkumuse kus on ära toodud kaupade ja teenuste maksumus. Pakkumuses toodud tingimuste sobivusel, kinnitab Klient tellimuse, millega ta nõustub pakkumuses toodud tingimustega. Seejärel esitab Sportservice ostjale pakkumuses toodud tingimustele ja hindadele vastava arve. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Sportservice OÜ arvelduskontole.


Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.


Kohaletoimetamine


Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: EU liikmesriikidesse ja Norrasse.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo kuvatakse pakkumuses ja arvel.

Kaubad jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti sõltuvalt tellitava kauba iseloomust ja vastavalt pakkumuses toodud tingimustele.


Taganemisõigus


Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus LINK, ning saata see e-posti aadressile: sportservice@sportservice.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Sportservice OÜ tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Sportservice OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Sportservice OÜ pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Sportservice OÜ ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Sportservice OÜ-l on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind pakkumusel või arvel on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.


Pretensiooni esitamise õigus


Sportservice OÜ vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Sportservice OÜ poole, saates e-kirja aadressile: sportservice@sportservice.ee või helistada telefonil: +372 6726834.

Sportservice OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Sportservice OÜ-st ostetud kaubal on puudused, mille eest Sportservice OÜ vastutab, parandab või asendab Sportservice OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Sportservice OÜ vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.


Otseturustus ja isikuandmete töötlemine


Sportservice OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Sportservice OÜ edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvatele ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Sportservice OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine kui ostjal on Sportservice OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjana: sportservice@sportservice.ee aadressile või helistada telefonil: +372 6726834.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin LINK. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.