Firmast

OÜ Sportservice tegutseb spordivahendite turul alates 1992. aastast.

Ettevõtte põhitegevusalaks on spordivahendite tellimuste komplekteerimine ning igakülgne nõustamine nii eraisikute kui ka spordirajatiste tarbeks. Pakutava valikul lähtume kvaliteedinormidest, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.

Sportservice oma tootmisüksus võimaldab teostada töid ka tellija kavandite järgi. Kodulehekülje vahendusel pakume informatsiooni kõigile spordivahenditest huvitatuile.

Küsimustes, mis puudutavad spordiehitust, -põhivahendeid, -vahendite komplekteerimist, palume võtta ühendust projektijuhtidega, kes aitavad Teil orienteeruda spordivahendite maailmas ja leida vastused kerkinud küsimustele.Samuti palume meiega ühendust võtta, kui Te ei leidnud tootenimestikust Teid huvitanud toodet. Katsume leida lahenduse meie paljude välispartnerite abiga.

Kasutades käesolevale kodulehele lisatud tagasisidevormi, saate meile kiiresti ja mugavalt esitada küsimusi ning anda vajalikku informatsiooni Teile tervikliku hinnapakkumise koostamiseks.

Seega jääb loota, et meie kodulehekülg avab huvilistele paremad võimalused saada operatiivselt infot ning et rahakirstu kaas meie eelarvest sõltuvatele klientidele tihemini kolksuks.